Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.

با سلام

با سلام خدمت پژوهشگران محترم : ثبت نام در سيستم پژوهشيار به صورت اتوماتيك بوده و براي همه آزاد ميباشد شما براي ورود به سيستم پژوهشيار نياز به نام كاربري و رمز عبور داريد:
1- نام كاربري شما همان آدرس ايميل شما است که هنگام ثبت نام درج نموده اید . لذا از صحت ایمیل ثبت شده خود نیز اطمینان حاصل نمایید همچنین دقت نماييد از آدرس ايميلي استفاده كنيد كه فعال باشد زیرا رمز ورود و اطلاع رساني به همان آدرس ايميل ثبت شده ارسال می گردد .2-رمز عبور به صورت اتوماتيك بعد از ثبت نام به صورت ايميل به ايميلي كه به هنگام ثبت نام وارد كرده ايد، فرستاده ميشود اين ايميل را ميتوانيد در inbox و در صورت عدم وجود در inbox در فولدرهاي trash و يا spam و يا bulk پيدا كنيد. اين اقدام حداكثر ظرف مدت چند دقيقه بعد از ثبت نام صورت ميگيرد (مگر آنكه مراكز ارسال كننده ايميل مشكلي داشته باشند). در صورتيكه رمز عبور به هيچكدام از فولدرهاي ايميل، ارسال نشده بود بعد از اطمينان از اينكه ايميل شما فعال ميباشد ، اين آدرس ايميل را به شماره 30007912000012 پيامك بزنيد.
شماره هاي تماس در خصوص طرح های پایان نامه اي جهت رفع ابهام دانشجويان دانشکده هاي تابعه به شرح ذيل قابل دسترس مي باشد :
دانشکده پزشکی علوم پایه با شماره تلفن 86703322 سر کار خانم ميرزايي دانشکده پزشکی بالینی سر کار خانم ايراني با شماره تلفن 88602230 دانشکده پیراپزشکی سر کار خانم نامور شماره تلفن 86704654 دانشکده توانبخشي سر کار خانم بيات شماره تلفن 22228051 داخلي 246 دانشکده پرستاري و مامايي سر کار خانم شيرخان شماره تلفن 43651407 دانشکده علوم رفتاري و سلامت روان سر کار خانم طاهري شماره تلفن 66551654 دانشکده بهداشت سر کار خانم بلنديان شماره تلفن 86704610 دانشکده مديريت و اطلاع رساني سر کار خانم عباس زاده شماره تلفن 88794301 داخلي 197 دانشکده فناوري هاي نوين جناب آقاي قاسمي شماره تلفن 86704606 دانشکده پرديس بين الملل سر کار خانم جهاني شماره تلفن 86702030
توجه :به هنگام ورود نام كاربري بايد حتما آدرس كامل ايميل را وارد كنيد و اين آدرس ايميل بايد همان آدرس ايميلي باشد كه به هنگام ثبت نام وارد كرده ايد نكته : بعد از ورود اگر پروفايل خود را كامل وارد نكرده باشيد پروفايل براي شما باز ميشود و لازم است حتما موارد ستاره دار را كامل كنيد وگرنه سيستم به شما اجازه كار با منوهاي برنامه پژوهشيار را نميدهد. طرح غير پايان نامه اي ستاد مرکزي 86702514-86702555

۴:۲۸ : ساعت ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ : تاريخ

خروج

  ارتباط با ما      تغيير زبان=F7جهت ورود به محيط کاربري خود روي گزينه ورود اعضا کليک کنيد

( ۱۳۹۶/۱۲/۲۷) راهنمای ارسال پیام پژوهش برای پایگاه نتایج پژوهش های سلامت کشور

بدین وسیله به اطلاع مجريان و همکاران پژوهشگران و محققین محترم ، می رساند , راهنمای ارسال پیام پژوهش برای پایگاه نتایج پژوهش های سلامت کشور ، همچنین قهرست نمایندگان ترجمان دانش در دانشکده ها و مراکز تحقیقاتی در منوي اطلاع رساني قابل مشاهده مي باشد .

( ۱۳۹۶/۰۳/۲۳) فراخوان ارسال طرح تحقيقاتي سال 96

بدین وسیله به اطلاع مجريان و همکاران پژوهشگر و محقق محترم ، می رساند تقويم فراخوان سال 96 جهت ارسال طرح تحقيقاتي و تقويم جلسات شوراي پژوهشي وHSR دانشگاه در منوي اطلاع رساني قابل مشاهده مي باشد.

( ۱۳۹۵/۰۹/۰۲) قابل توجه اساتید ؛ پژوهشگران و محققان ، دانشجویان و کارکنان محترم دانشگاه علوم پزشکی ایران در خصوص برگزاري جشن هفته پژوهش در سال 95

بدین وسیله به اطلاع می رساند مراسم جشن پژوهش به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه در هفته ی پژوهش برگزار می گردد. در این روز از برترین های دانشگاه اعم از پژوهشگر پیشکسوت ،پژوهشگر جوان عضو هیات علمی ؛دانشجوی پژوهشگر ،کارشناس پزوهشی برتر تقدیر به عمل خواهد آمد. همچنین بر اساس ارزیابی به عمل آمده ،مقالات منتخب سال 1395 ، ابداع و اختراعات ،کمیته پژوهشی دانشجویی و مرکز تحقیقات برگزیده نيز معرفی و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. به همین منظور از تمامی اساتید ،پژوهشگران ،دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایران دعوت به عمل می آید تا با حضور در این مراسم ، بر شکوه آن بیفزایند. تاریخ برگزاری: اول دی ماه 1395 ساعت برگزاری : 9:30 الی 11:30 محل برکزاری: سالن همایش های رازی


( ۱۳۹۵/۰۹/۰۲) ايجاد منوي لیست طرح هایی که شما همکار آن هستيد

بدین وسیله به اطلاع مجريان و همکاران پژوهشگر و محقق محترم ، می رساند در محیط مجری با هدف این که مجريان محترم به تعداد و موقعيت طرح هايي که بعنوان همکار اصلي و يا مجري دوم طرح مي باشند دسترسي داشته باشند ، منويي تحت عنوان لیست طرح هایی که شما همکار آن هستید اضافه شده است، لازم به ذکر است زمانی لیست منوی مذکور کامل و دقیق می باشد که سایر مجریان هنگام ثبت نام شما در جدول مجری و همکاران طرحی که شما بعنوان همکار و یا مجری دوم در آن طرح فعالیت داشته اید، از آدرس پستی الکترونیکی شما که در پژوهشیار ثبت گردیده است و بعنوان نام کاربری شما می باشد استفاده نمایند.


( ۱۳۹۵/۰۹/۰۲) ايجاد منوي پايان نامه ها(استاد راهنما هستيد)

بدین وسیله به اطلاع مجريان و همکاران پژوهشگر و محقق محترم ، می رساند بدنبال حذف روند کاغذی ثبت پایان نامه دانشجویی و خرید و راه اندازی نرم افزار سیستم سامانه ثبت پایان نامه در سیستم جامع پژوهشیار در محیط مجری با هدف این که اساتید محترم جهت مطالعه و ثبت نظرات اصلاحی و نهایتا تایید پایان نامه دانشجو بدون نیاز به نسخه کاغذی منويي تحت عنوان منوي پايان نامه ها(استاد راهنما هستيد) اضافه شده است، لازم به ذکر است دانشجویان هنگام ثبت پایان نامه خود در قسمت انتخاب استاد راهنما و استاد مشاور باید اسم استاد راهنمای خود را انتخاب و ثبت نمایند و این درصورتی قابل اعمال است که از قبل اساتید راهنما و مشاورین محترم بعنوان مجری در سیستم پژوهشیار ثبت نام کرده باشند و بدنبال انتخاب استاد راهنما و مشاور توسط دانشجو منوي پايان نامه ها(استاد راهنما هستيد) در محیط مجری ایجاد می شود .( ۱۳۹۴/۱۲/۰۹) نکاتی در رابطه با ثبت نام و دریافت رمز عبور

1- تکمیل تمامی موارد اعم از ستاره دار و غیر ستاره دار الزامی است.
2- ایمیل ثبت نامی به منزله نام کاربری است لذا در ثبت صحیح آن دقت فرمایید.
3- شماره تلفن همراه خود را حتما درست وارد نمایید.
4- ثبت نام در صورتی موفقیت آمیز هست که با پیغام "نام کاربری و رمز عبور به آدرس شما ارسال شد" مواجه شوید.
5- دانشجویان محترم هنگام ورود به سیستم پژوهشیار حتما با تب متقاضی پایان نامه وارد محیط ارسال طرح پایان نامه شوند .
6- انتخاب دبیرخانه ارجاع پایان نامه منوط به انتخاب صحیح محل تحصیل دانشجو می باشد بطور مثال دانشجوی پرستاری دانشکده پردیس بین الملل محل تحصیل خود را باید دانشکده پردیس بین الملل انتخاب نمایند نه دانشکده پرستاری و مامایی .
توصیه می شود دانشجویان محترم
7 - برای ثبت پایان نامه حتما پس از مطالعه راهنماي فرايند ثبت پايان نامه در سيستم پژوهشيار در آدرسhttp://research.iums.ac.ir , منوي راهنما و فرمها , راهنماي فرايند ثبت پايان نامه در سيستم پژوهشيار مطالعه نموده و با رعايت نکات مندرج در آن فرم اقدام به ثبت پایان نامه خود نمایند .
8- در هنگام ثبت پایان نامه مركز هدف را حتما دانشكده محل تحصیل خود انتخاب كنید و از انتخاب مركز یا بیمارستان خودداری نمایید.
9- در صورتیکه هنگام ثبت نام موارد فوق را رعایت کرده باشید می توانید برای دریافت رمز عبور از آدرس زیر استفاده نمایید: http://research.iums.ac.ir/send_pass.phtml
10- در صورتیکه با انجام بند 8 موفق به دریافت رمز عبور نشدید با مدیریت امور پژوهشی دانشکده و يا دانشگاه تماس حاصل نمایید.


( ۱۳۹۴/۱۲/۰۹) شماره هاي تماس در خصوص طرح های پایان نامه اي جهت رفع ابهام دانشجويان دانشکده هاي تابعه

86703322 سر کار خانم ميرزايي دانشکده پزشکی علوم پایه
88602230 سر کار خانم ايراني دانشکده پزشکی بالینی
86704654 سر کار خانم نامور دانشکده پیراپزشکی
22228051 داخلي 246 سر کار خانم بيات دانشکده توانبخشي
43651407 سر کار خانم شيرخان دانشکده پرستاري و مامايي
66551654 سر کار خانم طاهري دانشکده علوم رفتاري و سلامت روان
86704610 سر کار خانم بلنديان دانشکده بهداشت
86702030 سر کار خانم جهاني دانشکده پرديس بين الملل
86704606 جناب آقاي قاسمي دانشکده فناوري هاي نوين
88794301 داخلي 197 سر کار خانم عباس زاده دانشکده مديريت و اطلاع رساني


( ۱۳۹۲/۰۳/۰۷) تلفن دفتر مدیریت امور پژوهش

از محققین محترم كه در این حوزه طرح دارند خواهشمند است جهت پیگیری طرح خود در این حوزه از طریق مكاتبه در پژوهشیار با کارشناس مربوطه طرح ارتباط برقرار نمایند.

بدینوسیله شماره تلفن 86702504و86702514جهت ارتباط با دفتر مدیریت امور پژوهش اعلام میگردد.


 
 By: Peyvandco.com کاربران برخط : 0